Zemřel Mgr. Ladislav Smejkal

S hlubokým zármutkem přinášíme tuto zprávu… Zemřel Ladislav Smejkal.

Nás muzejníky pojí mnoho nezapomenutelných vzpomínek na našeho historika, který přes padesát let ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě neúnavně připravoval výstavy, přednášky, zájezdy, psal články, knihy, pomáhal studentům, badatelům a pro každého si našel čas a vždy ochotně a pohotově odpovídal na všechny otázky, týkající se historie Českolipska.

I poslední dny svého života věnoval svému milovanému kraji a dokončoval knihu, která měla být i dárkem k jeho sedmdesátým pátým narozeninám, které by oslavil 30. září.

Bylo nám ctí, pane Smejkal!

Poslední rozloučení s Mgr. Ladislavem Smejkalem bude v pátek 10. září ve 13 hodin v obřadní síni v České Lípě.

Kondolenční kniha