Výběrové řízení - správce/průvodce v Památníku K. H. Máchy v Doksech

Hledáme spolehlivého průvodce/průvodkyni a správce/správkyni objektu

Hledáme do trvalého pracovního poměru spolehlivého správce/správkyni a průvodce/průvodkyni pro Památník K. H. Máchy v Doksech, pobočku Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě, p.o. Libereckého kraje. V objektu provozujeme sezonní ubytování. Předpokládaný nástup od 1. 1. 2022.  Platová třída 9, platové rozpětí 1 – 12 stupeň: 19 730 Kč–28 920 Kč, podle praxe. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte e-mailem na adresu: fridrichova@muzeumcl.cz nebo telefonicky 607 564 053.

Hledáme spolehlivého průvodce/průvodkyni

Hledáme spolehlivého  průvodce/průvodkyni pro Památník K. H. Máchy v Doksech, pobočku Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě, p.o. Libereckého kraje. V objektu provozujeme sezonní ubytování. Předpokládaný nástup od 1. 5. 2022. Pracovní doba: sobota + neděle. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte e-mailem na adresu: fridrichova@muzeumcl.cz nebo telefonicky 607 564 053.

Více informací ZDE