• Home
  • Den Země – „Změna nejen klimatu“

Den Země – „Změna nejen klimatu“

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace, uspořádají k oslavě Dne země ve dvou dnech odborné přednášky pro žáky vybraných typů škol i širokou veřejnost. Přednášky budou prezentovány online a poté budou nahrávky umístěné na webu muzea.
Ve středu 21. 4. 2021 od 10.00 to bude přednáška „Co sem k nám přinesla změna klimatu“.
V této přednášce se dozvíte od Mgr. Pavlíny Šámalové, jak tyto změny působí na zvířata. Dále bude připraven interaktivní kvíz a pracovní list s otázkami. Akce je určena pro žáky 3. až 5. tříd ZŠ.
Na přednášku se můžete přihlásit přes: https://meet.google.com/jzd-uqwz-ixd

Ve čtvrtek 22. 4. 2021 od 10.00 jsme pro vás připravili přednášku na téma „Množství CO2 je v současnosti kriticky nízké!“
Přednášet bude doc. RNDr. Kamil Zágoršek, Ph.D. z Technické univerzity v Liberci o koloběhu uhlíku během historie Země. Akce je určena pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty víceletých gymnázií a SŠ.
Přihlásit se můžete přes link: https://meet.google.com/auk-jgja-ujg  

Přihlášení je možné pouze přes uvedené linky, pro bližší informace kontaktujte lektorku Veroniku Ličaverovou, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Logo

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, příspěvková organizace Libereckého kraje

Jak se k nám dostat

Kontakty