Hledáme průvodce do nové stále expozice

Hledáme pracovníky na obsazení místa průvodce do nové stále expozice Těžby uranu na  Českolipsku v hlavní budově kláštera v České Lípě.

HLEDÁME:

Pracovníky na obsazení místa průvodců do NOVÉ STÁLÉ EXPOZICE TĚŽBY URANU NA ČESKOLIPSKU na hlavní budově kláštera v České Lípě. Pracovní náplní je především dohled nad návštěvnickým provozem v expozičních a výstavních prostorách a poskytování základních provozních informací návštěvníkům.

Požadujeme:

-           chuť dobře, samostatně a spolehlivě pracovat,

-           ochotu pracovat i o víkendech a svátcích – provozní doba expozic je od března do dubna: středa až neděle, od května do září: úterý až neděle a od října do prosince: středa až neděle, průvodci se střídají v týdenních službách.

Nabízíme:

-           práce na Dohodu o pracovní činnosti,

-           zajímavé a samostatné zaměstnání bez zvýšené odpovědnosti v příjemném a nevšedním prostředí

bývalého augustiniánského kláštera.

-           různorodé a tvořivé aktivity s možností využití vlastních nápadů a aktivit.

Upřednostňujeme, ale nepožadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou.

Uchazeči se mohou hlásit u vedoucí provozního oddělení a sekretariátu ředitele p. L. Klazarové, DiS.

Tel.: 487 824 145, linka 20, mobil: 724 869 331, klazarova@muzeumcl.cz, www.muzeumcl.cz

VÝZVA PLATÍ DO 1.2.2022.

V České Lípě dne 11. 1. 2022